Marco Rent a car Kraków

Najtańsza gra Totalizatora Sportowego – jak grać i typować?

Najtańsza gra Totalizatora Sportowego – jak grać i typować?

sie 7, 2017

Obecnie najbardziej znaną grą oferowaną przez Totalizator Sportowy jest oczywiście Lotto (nazywana wcześniej Dużym Lotkiem). Jednak nie należy zapominać o innych grach, które również oferują wysokie wygrane pierwszego stopnia. Warto przypomnieć sobie choćby o grze Mini Lotto. Ta gra jest atrakcyjna nie tylko ze względu na dość wysokie (w porównaniu do innych gier) prawdopodobieństwo trafienia wygranej pierwszego stopnia, ale także ze względu na niską cenę standardowego zakładu.

 

Wiele osób sprawdza, jakie były najczęściej losowane liczby w mini lotto. Dzięki temu, według niektórych graczy, możliwe jest lepsze typowanie właściwych liczb. Metoda ta na pierwszy rzut oka wydaje się dość skuteczna. Należy jednak pamiętać, że w przypadku gry liczbowej najczęściej losowane liczby mogą nagle przestać występować i tym samym stać się tak zwanymi liczbami zimnymi.
Losowania gry Mini Lotto odbywają się codziennie wieczorem. Dzięki temu, iż gra daje dość wysokie prawdopodobieństwo wygranej, praktycznie codziennie trafia się gracz, który wygrywa główną nagrodę. Jeśli tak się nie dzieje, wtedy wygrane niższych stopni stają się nieco wyższe.