Infolinia czynna codziennie w godzinach 9:00 - 21:00.
Masz pytania?
+48 534 134 152
rezerwacje@fmcars.pl

Renault Fluence 1.6 PB/ LPG

W 2009 roku swój debiut miał Renault Fluence a w 2012 wersja została zmodernizowana , poprzez zmianę świateł do jazdy dziennej, tylnich lamp, wskaźniki cyfrowe jak i nowe wykończenia materiałowe, a także w centralnym miejscu grilla znajduję się logo firmy RenaultGłówną zmianą we wnętrzu Renault stał się układ multimedialny Renault R-LINK, zintegrowany z systemem nawigacji Tom Tom. System może być sterowany za pomocą ekranu dotykowego a także za pomocą poleceń głosowych. R-LINK oferuje Bluetooth, USB i AUX interfejsy do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi, a także dostęp do Internetu oraz możliwość pobierania aplikacji z własnego magazynu R-LINK Store.
Zwieńczeniem faceliftingu było wprowadzenie turbodiesla 1.6 dCi. W prasie możemy znaleźć odnośniki że inżynierowie odpowiedzialni za zmiany wzorowali się na technologii aut Formuły 1. Dla przeciętnego użytkownika większe znaczenie ma fakt obecność bezobsługowego łańcucha rozrządu, a także dość duża wydajność jednostki napędowej.
Samochód bardzo ekonomiczny , średnie spalanie na trasie wynosi ok 4,5l/100km a w obszarach zabudowanych nie powinno przekraczać 7l/100km
Renault Fluence jest samochodem dla klientów którzy marzą o przestronnym wygodnym do podróżowania samochodzie za rozsądne pieniądze.

Page generated in 0,386 seconds. Stats plugin by www.blog.ca