Infolinia czynna codziennie w godzinach 9:00 - 21:00.
Masz pytania?
+48 534 134 152
rezerwacje@fmcars.pl

Ford fiesta 1.2 PB

Ford fiesta 1.2 PB to dynamiczna konstrukcja i energiczny charakter sprawia, że to samochód idealny dla tych, którzy nie lubią czekać na „lepszą okazję”
Silniki Ford Fiesta 2015/2016 wykazują wysoką wydajność i może znacząco zmniejszyć zużycie paliwa. Dzięki nim, można przejechać drogą tak szybko jak jest to możliwe bez potrzeby zatrzymywania się na tankowanie.
Innowacyjna technologia uczyni każda podróż bezpieczną, wygodną i przyjemną. A dzięki nowej sylwetce, innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie wykończenia i szerokim zakresem opcji kolorów, na pewno nie pozostanie niezauważony na drodze.
System automatycznego hamowania «Aktywny City Stop» pomaga kierowcy uniknąć kolizji podczas jazdy z prędkością do 30 km / h, w gęstym ruchu miejskim. Aktywny City Stop wykorzystuje dalmierz laserowy, który stale mierzy odległość od pojazdu jadącego z przodu w zasięgu do 12 metrów. Gdy różnica prędkości do 15 km / h, w porównaniu do pojazdu jadącego z przodu system jest w stanie całkowicie zapobiec kolizji.

Page generated in 0,510 seconds. Stats plugin by www.blog.ca